KOLEKCE SILVER GHOST

KONTAKTUJTE NÁS

NADČASOVÁ KRÁSA

Před více než stoletím změnilo jediné auto směr automobilové historie. Model Silver Ghost AX201 překonal všechna očekávání a vydal se na výjimečné dobrodružství, na non-stop cestu dlouhou téměř 15 000 mil. Byla to pozoruhodná demonstrace konstruktérské vynalézavosti a průkopnického designu. Dnes tuto legendu znovu oživuje vizionářské kouzlo kolekce Silver Ghost. Současná kolekce je omezena na pouhých 35 vozů jako pocta dnešním odvážlivcům a talisman nadcházející budoucnosti.

Jedinečná soška Spirit of Ecstasy byla vytvořena z ryzího stříbra s ohledem na každý detail a nese na zakázku vyražený punc, exkluzivně jen pro tuto kolekci. Spodní část sošky z dobové mědi je inspirována motorovým prostorem modelu AX201.

Luxusní půvab kolekce Silver Ghost podtrhují kola s funkcí samovyrovnání, která mají barvu ladící s barevným odstínem Cassiopeia Silver exteriéru auta.

Elegantní rovnováha pevných stříbrných výplní a kůže se stříbřitými prvky zdůrazňují jemnou krásu interiéru Forest Green a ctí důraz na detail viděný u původního modelu Silver Ghost.

Příslušenství kolekce Silver Ghost vyniká jemnou stříbrnou krásou – každý jednotlivý detail budí dojem exkluzivity. Současné provedení přístrojové techniky vozu je inspirováno číselníky modelu AX201, včetně jemně rytých hodin zasazených v ručně upraveném ryzím stříbře.

Seznamte se s jedním z pouhých 35 vozů Silver Ghost u svého místního prodejce.