Phantom Tranquillity

ZAŽIJTE BEZKONKURENČNÍ LUXUS

Vytvořen pro ty, kdo věří v nemožné a také nemožného dosahují, Phantom Tranquillity je vznešeným vyjádřením postavení modelu Phantom coby nejvzácnějšího a nejžádanějšího předmětu ve světě luxusu.

Tato kolekce je striktně omezena celosvětově na pouhých 25 exemplářů, které jsou k dispozici jako model Phantom a model Phantom Extended Wheelbase.

Pro těch několik vyvolených, kteří si Phantom objednají, představuje realizace jejich osobní vize okamžik, kdy budou shlížet na svět z unikátního a vznešeného místa. Phantom Tranquillity je tedy vyjádřením hodnoty pro vizionáře, kteří překračují uznávané limity.

Pojmenovaný a vytvořený k oslavě pocitu toho euforického klidu, kterého člověk dosáhne, když pozvedne svět kolem sebe, Phantom Tranquillity úžasně propojuje objekty a inspirace ze světů za pozemskými hranicemi. Toto velmi soudobé vyjádření designu a řemeslného umění Rolls-Royce obratně poskytuje nejvzácnější možné místo, z něhož lze pozorovat náš svět – vyhrazené pouze těm, kteří měří úspěch z hlediska zpochybňování nemožného.

Unikátní vzor je inspirován děrovanými maskami s rentgenovým kódováním, které jsou používány u britských kosmických raket Skylark. Vysokoenergetické záření prochází skrze typický děrovaný vzor, čímž se na vrstvách pod ním vytváří kódovaný stín. Z tohoto stínu pak mohou být matematicky rekonstruovány vlastnosti původních zdrojů záření. Skylark byl nejdéle běžícím raketovým programem na světě. Galerie toto oslavuje výraznými kosmickými materiály, vysoce reflexní nerezovou ocelí, pozlacením 24karátovým zlatem a hliníkem pro použití v kosmu.

Jedinečný vyšívaný detail na panelu dveří u modelu Extended Wheelbase, který odpovídá vzoru na galerii kolekce.  Prošívání tón po tónu pro dosažení jemného, řemeslného detailu.

Kryty reproduktorů Bespoke Audio s povrchovou úpravou ve zlaté barvě jsou nepřehlédnutelnou položkou ve dveřích a doplňují ostatní zlaté prvky v celém vozidle. Inspirace historickými satelity NASA „Voyager“, které nesly dvě zlaté desky se zvuky a obrazy zobrazujícími rozmanitost života a kultury na Zemi, určené pro případný inteligentní mimozemský život, jenž by je mohl nalézt.

Materiály a povrchové úpravy jsou inspirované těmi, které se používají v kosmických plavidlech, a doplňují materiály použité pro galerii a hodiny kolekce. Tato unikátní soška Spirit of Ecstasy je vyrobená z celistvého, 3D tištěného a ručně upraveného, parou tryskaného titanu. Soška je pak umístěna do vnitřního rámečku pozlaceného 24karátovým zlatem uvnitř základny z radiálně kartáčovaného titanu s gravírovaným názvem kolekce.