SOUKROMÍ V MODELU PHANTOM

KONTAKTUJTE NÁS

VAŠE ÚTOČIŠTĚ ČEKÁ

Pro svět, v němž je soukromí tím nejcennějším luxusem, vytvořila společnost Rolls-Royce prostor, ve kterém se snoubí mimořádný komfort na zadních sedadlech modelu Phantom s prodlouženým rozvorem a požitek ze zcela izolovaného prostoru. Phantom teď existuje nejen jako mocný symbol vlivu, ale i jako bezpečné útočiště, kde se veřejně známá osoba může vrátit do svého soukromí.

DOKONALÝ ÚNIK

Soukromý prostor Privacy Suite zahrnuje nové elektrochromatické ztmavování oken, zadní krycí záclonky a sklo, a to vše přeměňuje interiér Phantomu na oázu klidu, kde šepot a soukromé okamžiky mohou probíhat zcela nerušeně.

TICHÁ SVATYNĚ

Rozhovory se mohou odehrávat v naprostém soukromí díky nejvyšším úrovním akustické izolace, která zajišťuje klid ve vašem prostoru. Privacy Suite dává novou tvář nejposvátnější představě o soukromí a útočišti.

LUXUS SOUKROMÍ

Zadní krycí záclonky umožňují úplné zakrytí bočních a zadních oken a soukromí prostoru ještě zdůrazňuje zadní ztmavené sklo. Posvátné místo, které je opravdovou definicí vzácného luxusu soukromí.