MUSE

UMĚLECKÝ PROGRAM ROLLS-ROYCE

NOVÁ VIZE

Rolls-Royce je synonymem pro neomezenou fantazii. Naše usilovná ambice – vyvolávat úžas – ztělesňuje stejnou neklidnou zvědavost, jež nutí umělce objevovat nová území.

Nyní představujeme Muse, výhledovou vizi, která podporuje kreativitu díky spolupráci s umělci, kteří sdílejí naši vášeň pro posouvání technických a koncepčních hranic.

Na dědictví výjimečných uměleckých úspěchů navážeme prostřednictvím dvou probíhajících iniciativ: The Dream Commission a The Spirit of Ecstasy Challenge.

THE SPIRIT OF ECSTASY CHALLENGE

Inspirovaná ikonou, zkoumající potenciál materiálů.

Výzva The Spirit of Ecstasy Challenge, která je oslavou tradice i inovací, vybízí tvůrčí virtuosy, aby přetvořili sochařskou podobu figurky, která zdobí kapotu motorových vozidel Rolls-Royce.

Tři renomovaní odborníci budou vyzváni, aby experimentovali s materiály, které jsou pro Rolls-Royce klíčové, jako je kůže, dřevo, sklo, hliník nebo uhlíková vlákna. Budou podporováni, aby posunuli hranice vybraného materiálu a vytvořili objekty, které překvapí, potěší a inspirují.

Každý účastník navštíví domov Rolls-Royce v Goodwoodu v Anglii, kde se před dokončením svých výtvorů setká s našimi mistrovskými řemeslníky. Výsledná díla se pak vydají na cestu po celém světě, včetně showroomů Rolls-Royce, kde budou obdivována nadšenci do umění, designu a automobilů.