Nechte se inspirovat.

S Dawnem můžete být spontánní. Můžete s ním nastartovat, kdykoli chcete, stáhnout střechu za míň než 22 vteřin a vyrazit na silnici dřív, než vám to někdo zakáže.

Uchopte daný okamžik jedním dotykem a nechte za sebou to, čím jste byli před 22 vteřinami. Jste pánem svého osudu. Užijte si to.

Je to jízda přes rušné centrum města za soumraku s úžasnou vůní pouličního jídla nebo jízda tichým borovým lesem za časného rána? 

Ať si vyberete cokoli, život se má sdílet. V opravdu čtyřmístném voze si vyberete cíl společně. Nechte se inspirovat bez ohledu na to, kam vede silnice.

Za 22 vteřin se všechno změní jedinou otáčkou střechy Dawn. Kouzlo Dawnu spočívá v možnosti zažít klid uvnitř Rolls-Royce se střechou, a přitom mít možnost stáhnout střechu dolů a splynout s okolím.

Dawn se staženou střechou nabízí neuvěřitelný požitek pro smysly jako žádné jiné auto. Se střechou je stejně příjemný a působí stejným dojmem luxusní svatyně jako všechna naše auta.

Dawn nabízí jedinečné smyslové zážitky. Vůni soli, trávy, půdy, čerstvého vzduchu. Záři nepřerušovaného západu slunce dopadajícího na kůži. To všechno můžete mít. Stisknutím tlačítka se inspirace změní v čin.

Kde budete za 22 vteřin?

Objevte víc