DAWN AERO COWLING KRYT ZADNÍCH SEDADEL

VYCHUTNEJTE SI PRAVOU SPONTÁNNÍ JÍZDU

Dopřejte si maximální zážitek radostné svobody bez střechy. Dawn Aero Cowling, kryt zadních sedadel, ještě víc zdůrazňuje živelnost Dawnu, protože přináší nefalšovaný dojem dvoumístného vozu.

PROBUĎTE SVÉ SMYSLY

Ponořte se do přítomného okamžiku, atmosféry a čistého potěšení. Optimismus sálající z otevřené střechy se tu potkává s dokonalou dynamikou krytu zadních sedadel – Dawn Aero Cowling – vytvořeného pro ty, kdo hledají širší obzory.

SVOBODA VOLBY

Na vaše přání se tento výrazný dvoumístný sportovec stane čtyřmístným prominentem přitahujícím pozornost společnosti. Při každém setkání a při každé cestě objevíte nové možnosti. Bezvadná technika, elegantní design. Kryt je vyroben z ultralehkých uhlíkových vláken a hliníku, jeho tvar zajišťuje vhodné proudění vzduchu a příjemnou jízdu. Vychutnejte si luxus, který je neomylně, nenapodobitelně Rolls-Royce.

DOPŘEJTE SI SVOBODU

Můžete jednat impulzivně, velkorysé přihrádky umožňují snadný přístup k věcem důležitým při jízdě na otevřené silnici. Ať už si zvolíte jízdu se dvěma sedadly nebo čtyřmi, možnost ovládání střechy jedním dotykem je vždy zárukou absolutní volnosti pohybu.