TOTO JE WRAITH.

VYZKOUŠEJTE WRAITH

Wraith

Wraith vyprojektovaný jako nová definice možného hostí nejsilnější motor Rolls-Royce všech dob. Wraith dodává zcela nepostřehnutelnou sílu inspirován slovy pana Henryho Royce: “Vezměme to nejlepší, co existuje, a udělejme to lépe.”

Wraith byl bez ostychu zkonstruován na výkon: za volantem vzývá všechny smysly a poskytuje nejdynamičtější zážitky v historii značky.

KONFIGUROVAT

NECHTE SE INSPIROVAT

Tato jedinečná kolekce Rolls-Royce vypracovaná naším týmem odborníků na design představuje selekci našich nejlepších designů.

INDIVIDUALIZACE

Rolls-Royce si nekupujete: objednáváte si ho na zakázku, jako umělecké dílo či luxusní jachtu. Možnosti pro individualizaci jsou prakticky neomezené.

OVĚŘENÉ ZÁNOVNÍ VOZY

Koupě vozu Rolls-Royce s jeho kombinací vizionářského inženýrství a ručního zpracování bude vždy výjimečný zážitek bez ohledu na jeho stáří.

Inspirujte se

Klid v duši

Je tak snadné mít radost z vlastního Rolls-Royce, a my vám to ještě ulehčíme vysokými standardy poprodejní péče, kterou nabízíme. Podporu i rady ohledně všech aspektů vašeho vozidla poskytujeme v rámci čtyřletého vlastnického paketu, který zahrnuje záruku, servis a silniční asistenci.

Servis

Po zakoupení nového vozu Rolls-Royce jsou servis i údržba pokryty naším servisním balíčkem po dobu čtyř let bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

Údržba

Každý nový Rolls-Royce je krytý čtyřletou zárukou bez omezení kilometrickým proběhem, která se vztahuje na většinu případných událostí.

Finanční služby

Koupě vozu Rolls-Royce představuje jedinečný zážitek. Rolls-Royce Motor Cars Financial Services uplatňuje stejnou filozofii, nabízí celou řadu možností pro financování sestavených tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly.