VKROČENÍ DO TEMNOT

VYZKOUŠEJTE WRAITH BLACK BADGE

WRAITH BLACK BADGE

Po dni přichází noc. Čas na dobrodružství, mystérium, objevování. Čas prozkoumat temné hranice existence. Čas pro Rolls-Royce Wraith Black Badge. Neočekávanou interpretací nejikoničtější automobilové značky na světě je Black Badge určen těm, kteří se radují z neznáma. Je pro ty, kdo rádi riskují. Pro ty, kdo porušují pravidla. Pro tneohrožené. Nejimpozantnější design vozu značky Rolls-Royce všech dob. Impozantní kombinace síly, výkonu a nepřehlédnutelnosti. Black Badge je nejtroufalejším odrazem těch, kdo mají odvahu se odlišovat.

KONFIGUROVAT

NECHTE SE INSPIROVAT

Tato jedinečná kolekce Rolls-Royce vypracovaná naším týmem odborníků na design představuje selekci našich nejlepších designů.

INDIVIDUALIZACE

Rolls-Royce si nekupujete: objednáváte si ho na zakázku, jako umělecké dílo či luxusní jachtu. Možnosti pro individualizaci jsou prakticky neomezené.

OVĚŘENÉ ZÁNOVNÍ VOZY

Koupě vozu Rolls-Royce s jeho kombinací vizionářského inženýrství a ručního zpracování bude vždy výjimečný zážitek bez ohledu na jeho stáří.

Inspirujte se

Klid v duši

Je tak snadné mít radost z vlastního Rolls-Royce, a my vám to ještě ulehčíme vysokými standardy poprodejní péče, kterou nabízíme. Podporu i rady ohledně všech aspektů vašeho vozidla poskytujeme v rámci čtyřletého vlastnického paketu, který zahrnuje záruku, servis a silniční asistenci.

Servis

Když si zakoupíte nový Rolls-Royce, první čtyři roky se na servis a údržbu vztahuje náš servisní balíček bez ohledu na počet najetých kilometrů.

Údržba

Na každý nový Rolls-Royce je poskytnuta čtyřletá neomezená záruka, která kryje v podstatě každou událost.

Finanční služby

Koupě vozu Rolls-Royce představuje jedinečnou zkušenost. Rolls-Royce Motor Cars Financial Services uplatňuje stejnou filozofii, nabízí celou řadu možností pro financování sestavených tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly.