PHANTOM

Ti, jejichž přítomnost vyvolává dojem velikosti. Ti, kteří jsou slyšet, ale nestojí o slávu. Ti, jejichž síla je mimořádná, ale jen málokdy jsou nuceni ji použít. Pro ty, kdo si vybrali velikost, se hodí jen nejčistší vyjádření koncepce Rolls-Royce. Phantom. Značka Rolls-Royce s designem pro nový věk. Již osmá generace, a přitom vždy první svého druhu. Phantom je nadčasový. Nová éra začíná. Phantom je jen jeden. Vaše jednička.

KONFIGUROVAT

NECHTE SE INSPIROVAT

Tato jedinečná kolekce Rolls-Royce vypracovaná naším týmem odborníků na design představuje selekci našich nejlepších designů.

INDIVIDUALIZACE

Rolls-Royce si nekupujete: objednáváte si ho na zakázku, jako umělecké dílo či luxusní jachtu. Možnosti pro individualizaci jsou prakticky neomezené.

OVĚŘENÉ ZÁNOVNÍ VOZY

Koupě vozu Rolls-Royce s jeho kombinací vizionářského inženýrství a ručního zpracování bude vždy výjimečný zážitek bez ohledu na jeho stáří.

INSPIRUJTE SE

Klid v duši

Je tak snadné mít radost z vlastního Rolls-Royce, a my vám to ještě ulehčíme vysokými standardy poprodejní péče, kterou nabízíme. Podporu i rady ohledně všech aspektů vašeho vozidla poskytujeme v rámci čtyřletého vlastnického paketu, který zahrnuje záruku, servis a silniční asistenci.

Servis

Po zakoupení nového vozu Rolls-Royce jsou servis i údržba pokryty naším servisním balíčkem po dobu čtyř let bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

Údržba

Každý nový Rolls-Royce je krytý čtyřletou zárukou bez omezení kilometrickým proběhem, která se vztahuje na většinu případných událostí.

Finanční služby

Koupě vozu Rolls-Royce představuje jedinečný zážitek. Rolls-Royce Motor Cars Financial Services uplatňuje stejnou filozofii, nabízí celou řadu možností pro financování sestavených tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly.