PHANTOM. JE JEN JEDEN.

Kontaktujte nás

Phantom Extended Wheelbase

Nikdy předtím nebyl dojem z příjezdu prosycen takovou neporovnatelnou elegancí, krásou a úctou. Větší rozvor Phantomu znamená jiný příjezd. Vzbuzuje úžas, úctu a obdiv. Již osmá generace, a přitom vždy první svého druhu. Phantom je nejčistší vyjádření značky Rolls-Royce. Rozšířený rozvor je pro ty, kdo ocení nebývalou úroveň zdokonalení, pohodlí a prestiže.

KONFIGUROVAT

NECHTE SE INSPIROVAT

Tato jedinečná kolekce Rolls-Royce vypracovaná naším týmem odborníků na design představuje selekci našich nejlepších designů.

INDIVIDUALIZACE

Rolls-Royce si nekupujete: objednáváte si ho na zakázku, jako umělecké dílo či luxusní jachtu. Možnosti pro individualizaci jsou prakticky neomezené.

OVĚŘENÉ ZÁNOVNÍ VOZY

Koupě vozu Rolls-Royce s jeho kombinací vizionářského inženýrství a ručního zpracování bude vždy výjimečný zážitek bez ohledu na jeho stáří.

Inspirujte se

SOUKROMÍ V MODELU PHANTOM

Objevte víc

Klid v duši

Je tak snadné mít radost z vlastního Rolls-Royce, a my vám to ještě ulehčíme vysokými standardy poprodejní péče, kterou nabízíme. Podporu i rady ohledně všech aspektů vašeho vozidla poskytujeme v rámci čtyřletého vlastnického paketu, který zahrnuje záruku, servis a silniční asistenci.

Servis

Po zakoupení nového vozu Rolls-Royce jsou servis i údržba pokryty naším servisním balíčkem po dobu čtyř let bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

Údržba

Každý nový Rolls-Royce je krytý čtyřletou zárukou bez omezení kilometrickým proběhem, která se vztahuje na většinu případných událostí.

Finanční služby

Koupě vozu Rolls-Royce představuje jedinečný zážitek. Rolls-Royce Motor Cars Financial Services uplatňuje stejnou filozofii, nabízí celou řadu možností pro financování sestavených tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly.