VIZE ZA ZÁVOJEM.

ŠEPOT VE VĚTRU

NAJDI MĚ, VNÍMEJ MĚ

JSEM SPLNĚNÍ TVÉHO PŘÁNÍ

TVŮJ, GHOST

INFORMUJTE MĚ

GHOST

Dokonalost je vyjádření každého prvku v jeho nejčistší formě.

ZALOŽEN NA ARCHITEKTUŘE LUXUSU

Model Ghost je usazen na hliníkovém podvozku vyrobeném na míru. Vzhledem k těmto zakázkovým rozměrům měli konstruktéři a inženýři značky Rolls-Royce při vymýšlení modelu Ghost jako ztělesnění dokonalosti naprostou svobodu. Síla a tvrdost podvozku zaručují jízdu, která je stabilní, hladká a tichá – a ještě víc než kdy předtím umocňuje pocit jízdy na kouzelném koberci.

INFORMUJTE MĚ

SUVERÉNNÍ VÝKON

INFORMUJTE MĚ

POUŽITÉ INOVACE

IKONICKÉ PRVKY

Ti, kdo rozpoznávají krásu v umírněnosti, myslí jenom na Ghost.

INFORMUJTE MĚ

Klid v duši

Je tak snadné mít radost z vlastního Rolls-Royce, a my vám to ještě ulehčíme vysokými standardy poprodejní péče, kterou nabízíme. Podporu i rady ohledně všech aspektů vašeho vozidla poskytujeme v rámci čtyřletého vlastnického paketu, který zahrnuje záruku, servis a silniční asistenci.

Servis

Když si zakoupíte nový Rolls-Royce, první čtyři roky se na servis a údržbu vztahuje náš servisní balíček bez ohledu na počet najetých kilometrů.

Údržba

Na každý nový Rolls-Royce je poskytnuta čtyřletá neomezená záruka, která kryje v podstatě každou událost.

Finanční služby

Koupě vozu Rolls-Royce představuje jedinečnou zkušenost. Rolls-Royce Motor Cars Financial Services uplatňuje stejnou filozofii, nabízí celou řadu možností pro financování sestavených tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly.