VKROČENÍ DO TEMNOT

VYZKOUŠEJTE GHOST BLACK BADGE

GHOST BLACK BADGE

Nová dimenze v temnotě. Neodolatelné pozvání pro milovníky rizika a rebely. Pro ty, kdož baží po silných stránkách života. Takový je Ghost Black Badge. Neočekávanou interpretací nejvíce ikonické automobilové značky na světě je Black Badge zcela nepřehlédnutelný, je to model, ze kterého se točí hlava všem, kdož prahnout po dobrodružství a chtějí prozkoumat temnější meze existence.

KONFIGUROVAT

NECHTE SE INSPIROVAT

Tato jedinečná kolekce Rolls-Royce vypracovaná naším týmem odborníků na design představuje selekci našich nejlepších designů.

INDIVIDUALIZACE

Rolls-Royce si nekupujete: objednáváte si ho na zakázku, jako umělecké dílo či luxusní jachtu. Možnosti pro individualizaci jsou prakticky neomezené.

OVĚŘENÉ ZÁNOVNÍ VOZY

Koupě vozu Rolls-Royce s jeho kombinací vizionářského inženýrství a ručního zpracování bude vždy výjimečný zážitek bez ohledu na jeho stáří.

Inspirujte se

Klid v duši

Je tak snadné mít radost z vlastního Rolls-Royce, a my vám to ještě ulehčíme vysokými standardy poprodejní péče, kterou nabízíme. Podporu i rady ohledně všech aspektů vašeho vozidla poskytujeme v rámci čtyřletého vlastnického paketu, který zahrnuje záruku, servis a silniční asistenci.

Servis

Po zakoupení nového vozu Rolls-Royce jsou servis i údržba pokryty naším servisním balíčkem po dobu čtyř let bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

Údržba

Každý nový Rolls-Royce je krytý čtyřletou zárukou bez omezení kilometrickým proběhem, která se vztahuje na většinu případných událostí.

Finanční služby

Koupě vozu Rolls-Royce představuje jedinečný zážitek. Rolls-Royce Motor Cars Financial Services uplatňuje stejnou filozofii, nabízí celou řadu možností pro financování sestavených tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly.