MAXIMÁLNÍ SVOBODA

Představujeme SUV do každého terénu od Rolls-Royce, díky kterému se luxusní off-road cestování poprvé stává realitou. Mimo vyšlapané cesty. Na otevřené cestě. Pohon všech kol. Režimy off-road. Na každou výzvu reagujte nepopiratelnou silou. Vrcholové luxusní cestování je nyní tak snadné, všude.

JEDEN ŽIVOT. MNOHO ŽIVOTNÍCH STYLŮ

Prozkoumejte všechny možnosti. Vytvořte si kolem sebe svůj svět. Cullinan je určen těm, jejichž život má mnoho tváří. Těm, kteří vědí, že všechno je možné.

OVLÁDNĚTE KAŽDOU EXPEDICI

Inovativní detaily vylepší každou cestu. Podpis Rolls-Royce mluví o dědictví dokonalosti. Mistrovství řemesel vytváří novou dimenzi v luxusním dobrodružství. Cullinan prostě mění hru.

ZDOLANÉ VÝZVY

Od Skotské vysočiny až po arabské pouště. Od rakouských hor až po impozantní krajiny Spojených států. Cullinan si podmaní tři kontinenty a 12 000 mil z nejnáročnějšího terénu na světě a předvede své nejlepší schopnosti - ve spolupráci s National Geographic.

ZVLÁDNE KAŽDOU PŘEKÁŽKU

To je absolutní svoboda. Pokročilá technologie podvozku a jedinečný hliníkový žebřinový rám zvládnou ty nejdramatičtější krajiny s umem a lehkostí.

LUXUSNÍ PRŮZKUM NEPROZKOUMANÝCH MÍST

Objevujte nové obzory bez námahy. Překročte svou komfortní zónu - v nekompromisním pohodlí. V Cullinanově palácovém apartmá budete hýčkáni v naprostém luxusu.

MISTROVSKÝ DESIGN

S touhou a zaměřením na dokonalost není nic nemožné.

Cullinan je vyvrcholením mnohaletého zdokonalování designu, realizací smělé vize.

Skvělý dojem z Cullinana zdůrazňují přesvědčivé linie. Ikonická silueta odráží jeho robustní krásu.

POZNEJTE EXTRÉMNÍ KRÁSU

Posuňte hranice. Zdolejte nové výšiny. Cullinan je nový vzor automobilového designu.

Cullinan nemá konkurenci.

NECHTE SE INSPIROVAT

Tato jedinečná kolekce Rolls-Royce vypracovaná naším týmem odborníků na design představuje selekci našich nejlepších designů.

INDIVIDUALIZACE

Rolls-Royce si nekupujete: objednáváte si ho na zakázku, jako umělecké dílo či luxusní jachtu. Možnosti pro individualizaci jsou prakticky neomezené.

OVĚŘENÉ ZÁNOVNÍ VOZY

Koupě vozu Rolls-Royce s jeho kombinací vizionářského inženýrství a ručního zpracování bude vždy výjimečný zážitek bez ohledu na jeho stáří.